Яєчне меню

Яєчне меню

У «Смаколику» сніданки бадьорять ваші ранки!

Сніданок є однією з найважливіших складових у досягненні міцного здоров’я та красивої фігури. Правильне харчування обов’язково передбачає наявність сніданку. Причому, досить ситного і калорійного, щоб енергії вистачило до наступного прийому їжі (не враховучи легких перекусів). Правильний і корисний сніданок – запорука продуктивного дня.

Яйця на сніданок – ситість цілий день

Проблема в тому, що через годину-другу активної ранкової діяльності нас відвідує звірячий апетит. Природно, що заощадити калорії і схуднути в цьому випадку не вдається. Тим часом вчені з Державного університету Луїзіани готові нам допомогти. Вони досліджували кулінарні уподобання простих американців, і прийшли до висновку, що любителі омлету і яєчні їдять протягом дня менше.

Чи можна їсти яйця на сніданок кожен день?

Доктор Михайло Гаврилов у своїй книзі «Корпорація Їжа» наводить оновлену медичну норму вживання яєць. Якщо ви сидите на дієті для схуднення, обмежуєте тваринні жири і холестерин, можна їсти до 8 яєць на тиждень. Це означає, що 1-2 яйця вранці можна дозволити собі мало не кожен день. Давайте розберемося, навіщо це робити.

Насамперед, куряче яйце містить повноцінний і легкозасвоюваний білок альбумін. Він відмінно «лагодить» наші м’язи після фізичного навантаження і допомагає позбавитися від неприємних симптомів після спорту – опухлих рук і ніг і болю в м’язах. Альбумін не вміє «накопичуватись» в організмі, а для більшого ефекту його радять вживати зранку і відразу після тренування. Так що після заняття ввечері ви можете випити протеїновий коктейль або з’їсти кілька білків, а ось вранці порадувати себе яєчнею.

Науково доведений факт, що свідчить на користь яєць на сніданок, – той, що холестерин яєчного жовтка не «забруднює» наші судини, так як швидко нейтралізується іншими компонентами яйця.