Здорова та смачна їжа

Здорова та смачна їжа – це наша основна цінність

Уже більше семи років «Смаколик» з великою повагою і відповідальністю піклується про здоров’я своїх відвідувачів.

Здорове харчування та ще й смачне – це наша основна цінність. Як правильно харчуватися Вам підкажуть саме тут, бо страви готуються лише з найкращих, перевірених продуктів. І ще: у меню для кожної страви прораховані калорії.

Для прикладу. Козині сири виготовляються винятково із козиного молока за традиційною французькою технологією на фермі у с. Дмитровичі Городоцького району. Мед приносять на пасіку хутора Видра бджоли із Бродівського району. Здавна цей регіон славився як курортна зона, бо чиста вода і повітря напували землю. І мед з цієї землі є чистим і корисним. Соковиту і ніжну телятину для «Смаколика» заготовляє наш давній знайомий і друг пан Іван. І цим всім багата наша Львівська земля.

А кукурудзяна крупа і бринза їдуть із високих гір Косова, що на Франківщині.

І знову гарна новина на підтвердження вищесказаного: «Смаколик» почав співпрацю з особистим селянським господарством у с. Поляни Золочівського району Львівщини. На його полях вирощують «життєдайні овочі», які мають виключно природнє наповнення: гарантовано не містять хімічних речовин і мають високу харчову цінність, багаті на природні смакові та запахові речовини. Бо посівний матеріал на піддається хімічним обробкам і дезінфекції. Боротьба із шкідниками проводиться виключно природними методами, бур’яни знищуються механічно або вручну. І ці зусилля забезпечують високу якість і безпеку овочів, з яких кухарі нашого кафе варитимуть для Вас смачні та поживні страви, витискатимуть натуральні соки.

А ще кожного дня Ви можете оцінити смак і поживні властивості однієї із каш: гречка січена, гречка ядриця, ячмінна, пшенична «Артек», пшенична «Полтавська», перловка. Ці крупи органічні. Не містять залишків пестицидів, вирощені без ГМО, синтетичних добрив, стимуляторів росту, гормонів. Ми довіряємо Центру підтримки органічного виробництва. Бо знак «БІОЛан» – це гарантія органічного походження продуктів, які споживаєте Ви і Ваша родина.

А також скуштувати справжній йогурт, який готується безпосередньо у кафе із бактеріальних заквасок. Їх поставляє для нас державне підприємство бактеріальних заквасок технічного інституту молока і м’яса. Адже саме живі і свіжі кисломолочні напої найбільш ефективні для підтримання імунітету, відновлення мікрофлори, укріплення здоров»я.

Ми впевнені, що Ви гідно оціните цей продукт!